Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Perfekcyjny weekend Gasly'ego

Udostępnij na Facebook
16.07.2019 10:55, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 523

Pierre Gasly w końcu wrócił na właściwe tory. Weekend GP w Wielkiej Brytanii może zaliczyć do bardzo udanych.

Po wyścigu w Austrii doktor Helmut Marko powiedział, że 'ostatnie występy w wykonaniu Pierra były nie do przyjęcia'. Gasly najwyraźniej poukładał sobie wszystko w głowie, a słowa krytyki ze strony zarządu Red Bulla wziął sobie do serca, bo na Silverstone był jak swoja dużo lepsza kopia.

"Po Austrii mieliśmy sporo spotkań, których celem było zrozumienie tego co się stało" - powiedział Pierre. "To nie było nic poważnego, a po prostu suma wielu drobnych rzeczy. Na szczęście zrobiliśmy wielki krok naprzód. Uzyskałem najlepszy wynik w tym sezonie, miałem kilka dobrych batalii z Ferrari i jestem zadowolony z wyścigu, nawet, jeśli nadal potrzebuję czegoś dodatkowego, aby przejść na podium."

Szef zespołu, Christian Horner zgadza się z tym, że Pierre zrobił postęp.

"Pracował idealnie przez cały weekend. To co wydarzyło się w Austrii, pozostało w Austrii. Gdy tylko przyjechał na Silverstone, skoncentrował się na swojej pracy, nie martwiac się o to, co robi jego kolega z zespołu. Tak, uważam, że poradził sobie bardzo dobrze" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu