Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Koniec cierpliwości szefostwa Haasa?

Udostępnij na Facebook
16.07.2019 13:09, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 935

Gunther Steiner nie ukrywał furii po kolizji swoich kierowców na Silverstone. Rośnie liczba plotek o zmianach w składzie ekipy.

Haas w ostatnim czasie znajduje się w centrum uwagi mediów. Szerokim echem odbiło się burzliwe rozstanie zespołu ze sponsorem, Rich Energy. Amerykanie borykają się w dodatku z poważnymi kłopotami z ogumieniem, a w GP Wielkiej Brytanii Romain Grosjean oraz Kevin Magnussen zaliczyli kolizję. Gunther Steiner nie krył złości na kierowców.

,,Nie chcę w tej chwili żadnego z nich obwiniać, ale nie podoba mi się ta sytuacja” – mówił na łamach Ekstra Bladet.

Szef Haasa dodał, że ,,nie mógł uwierzyć” w kraksę zawodników na pierwszym okrążeniu zwłaszcza dlatego, że na wcześniejszym etapie sezonu ostrzegał ich przed takimi sytuacjami. Steiner zapytany o to, czy problemem jest ,,chemia” między Magnussenem i Grosjeanem odparł ,,nie wiem.”

,,Muszę nad tym pomyśleć na spokojnie i postanowić, co należy dalej robić. To moja praca. Ale tego co się stało nie można zaakceptować. Na razie nie mam rozwiązania problemu, ale muszę się zastanowić co zrobić, by iść dalej. Osobiście uważam, że ważniejszy jest w tej sytuacji interes zespołu niż jednostki.”

Tymczasem na rynku transferowym rodzi się coraz więcej plotek. Mówi się o tym, że Haas zwolni miejsce Romaina Grosjeana i zastąpi Francuza Sergio Perezem. Gdyby taki scenariusz się sprawdził i Meksykanin odszedł z Racing Point, spore szanse na jego obecny kokpit mógłby mieć były kierowca dawnego zespołu Force India, Esteban Ocon.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu