Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: Za wcześnie na tego typu spekulacje

Udostępnij na Facebook
17.07.2019 12:34, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 770

Claire Williams przyznała, że plotki na temat składu Williamsa pojawiły się nieco za wcześnie.

Plotki na temat możliwego zastępstwa dla Roberta Kubicy krążą w mediach już od kilku miesięcy. Spekulacje, które ciągle rosły postanowiła w końcu uciąć Claire Williams, szefowa stajni z Grove.

"Nie myślimy o zastąpieniu Roberta w tym sezonie" - powiedziała. "Spekulacje są frustrujące, ponieważ jeśli naprawdę nie wiesz, co się dzieje w zespole, to nie wiesz co tak naprawdę się dzieje."

"Nasze relacje z Robertem są tak samo dobre jak zawsze. Jest skupiony, robi to co musi i staramy się mu pomóc, dając mu lepszy samochód. Nie jesteśmy sfrustrowani."

"Jestem pewna, że jest on trochę sfrustrowany, ponieważ nie ma tego, co chciałby mieć, ale jesteśmy dopiero w połowie sezonu" - dodała.

Williams zdradziła też, że póki co nie będą podejmowane żadne decyzje w sprawie sezonu 2020. Takowe zapadną w trzecim kwartale sezonu.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu