Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bottas: Uważam, że zasłużyłem na to, by zostać!

Udostępnij na Facebook
17.07.2019 13:02, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 607

Fin uważa, że swoją postawą i wynikami udowodnił ekipie Mercedes, że zasłużył na to, by zostać z nimi na kolejny sezon.

"Gdyby nie Lewis, to możliwe, że wygrałbym więcej wyścigów" - powiedział Valtteri Bottas w wywiadzie dla Canal Plus."Ale szczerze mówiąc, nie zmieniłbym niczego, ponieważ sytuacja pozwoliła mi się rozwinąć i osiagnąć więcej. Chcę rzucić mu wyzwanie. Chciałbym przedłużyć kontrakt na kolejny sezon."

Jeśli Mercedes nie będzie chciał przedłużenia umowy z Bottasem, jego miejsce może zająć Esteban Ocon. Valtteri jest jednak dobrej myśli.

"Myślę, że udowodniłem zespołowi, że zasługuję na pozostanie w Mercedesie. Ale będziemy musieli poczekać jeszcze kilka wyścigów. Nic nie zostało jeszcze podpisane, ale staram się robić postępy, aby wszystko było w porządku" - powiedział Fin. "Gdybym jednak musiał opuścić Mercedesa, to chciałbym znaleć się w ekipie, która teraz jest druga. Obecnie to Ferrari."

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu