Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bottas: To nie koniec

Udostępnij na Facebook
09.08.2019 10:11, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 530

Valtteri Bottas wierzy, że jego kariera w Formule 1 nie dobiega końca.

Toto Wolff przyznał ostatnio, że jeśli będzie taka potrzeba, pomoże Valtteriemu Bottasowi znaleźć miejsce w innym zespole. Sam zainteresowany przyznał, że przygotowuje awaryjny 'plan B i plan C' na wypadek, gdyby musiał opuścić Mercedesa.

"Sytuacja nie uległa zmianie, więc wszystko jest otwarte i czekam na informacje od zespołu" - powiedział Fin. "Mam przeczucie, że wszystko będzie dobrze, w taki czy inny sposób."

Jednak alternatywy dla Bottasa wydają się być mocno ograniczone.

"Nie mogę nic więcej powiedzieć, skoro nie wiem, co się dzieje" - powiedział Bottas. Fin stwierdził jednak, że pomimo ostatnich złych wyścigów, był zadowolony ogólnie z tegorocznych startów.

"Miałem trochę pecha, jak na Silverstone, gdzie walczyłbym o zwycięstwo. Niemcy i Budapeszt również zaniżyły moją średnią z pierwszej połowy sezonu. Cóż, jest jak jest. Po prostu muszę iść dalej" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu