Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Singapuru 2019-09-22
f1 - GP Singapuru
Pochmurno

29°C

13 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Polityka po stronie Leclerca?

Udostępnij na Facebook
18.09.2019 08:23, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 354

Nicolas Todt zaprzeczył, jakoby miał wykorzystywać swoje wpływy polityczne, do promowania statusu Charlesa Leclerca jako kierowcy numer 1 w Ferrari.

Niektórzy wiążą związek między ojcem Nicolasa - prezesem FIA i byłym szefem Ferrari, Jeanem Todtem - i widoczną zmianą w hierarchii we włoskim zespole.

"Staram się nie tworzyć problemów" - powiedział Nicolas Todt. "Oczywiście, jeśli jest coś do przedyskutowania, to zawsze staram się pomóc mojemu kierowcy. Chcę mieć pewność, że mój kierowca jest w najlepszej możliwej pozycji, nic więcej."

Dlatego młody Todt uważa, że jego wpływy w F1 są znacznie mniejsze niż się wszystkim wydaje.

"Zarządzam karierą dwóch z 20 kierowców F1, to wcale nie jest dużo. Gdy rozmawiam z zespołem o kierowcy to dlatego, że w niego wierzę. Nie sądzę, aby jakikolwiek zespół brał kiedykolwiek jakiegokolwiek kierowcę z powodu mojego ojca. Nie sądzę, że on zna wszystkich kierowców, którymi zarządzam. Charles jest w Ferrari, ponieważ jest dobry na torze, co moim zdaniem jest niezaprzeczalne."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu