Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Abiteboul: Cele Haasa nie pasowały Hulkenbergowi

Udostępnij na Facebook
08.10.2019 11:15, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 352

Nico Hulkenberg odrzucił propozycję Haasa na sezon 2020, ponieważ chce jeździć tylko dla drużyny o większym potencjale.

Takiego zdania jest Cyril Abiteboul, szef Renault. Nico żegna się z ekipą wraz z końcem tegorocznego sezonu. Jego miejsce zajmie Esteban Ocon.

Hulkenberg był wiązany z przenosinami do Haasa, ale nie zostało oficjalnie wyjaśnione dlaczego rozmowy zakończyły się fiaskiem. Abiteboul uchylił jednak rąbka tajemnicy.

"Musicie przyjrzeć się, na jakim etapie kariery jest Nico. Dla niego F1 to ambicja, podróż, a nie tylko miejsce, w którym trzeba być. Dla niego ważne są cele do osiągnięcia, podobnie jak w naszym zespole" - powiedział.

"Nico jest profesjonalistą wystarczająco doświadczonym, aby zrozumieć, że jest mało prawdopodobne, aby był w stanie osiągnąć te cele w Haasie."

"Nie chcę okazywać Haasowi braku szacunku, ale jasne jest, że nie osiągnąłby tam pożądanych rezultatów. Myślę, że Nico może być przykładem. Nie jest kimś, kto nie ma ambicji."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu