Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Obajtek: Będziecie zadowoleni

Udostępnij na Facebook
09.10.2019 13:01, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 436

Sponsor Roberta Kubicy ujawnił, że zostanie w Formule 1 w sezonie 2020 i nadal będzie związany z Robertem Kubicą.

Robert Kubica wraz z końcem tegorocznego sezonu żegna się ze stajnią Williams i nie wiadomo, jaka będzie jego przyszłość. Wiadomo z kolei, że jego sponsor, firma Orlen zostaje w F1.

"Nie wchodzi się do F1 tylko na rok" - powiedział prezes Orlenu, Daniel Obajtek. "To budowanie marki. Prowadzimy rozmowy z kilkoma partnerami. Orlen pozostanie w F1 i Orlen nadal będzie powiązany z Robertem Kubicą."

Według najnowszych plotek, Orlen prowadzi rozmowy z Haasem i Racing Point. Do tego grona dołączył ostatnio także McLaren. Obajtek nie zdradził jednak, z którymi ekipami prowadzone są rozmowy i czy plotki są prawdziwe.

"Rozmawiamy. Bardzo intensywnie, bardzo konkretnie. Razem z Robertem jesteśmy przygotowani na różne rozwiązania. Wkrótce przekażemy pełne informacje. Będziecie zadowoleni. Będzie to jasne w ciągu 1,5 miesiąca, może dwóch."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu