Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rich Energy kosztował Haasa nie tylko sporo nerwów

Udostępnij na Facebook
09.10.2019 13:14, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 546

Gunther Steiner przyznał, że sprawa z Rich Energy będzie miała wpływ na wynik finansowy Haasa w tym roku.

Na rok 2019 Haas podpisał umowę sponsorsną z tajemniczą firmą Rich Energy, produkującą napoje energeyczne. Firma została sponsorem tytularnym ekipy, ale po krótkim czasie wybuchła afera i w efekcie ich drogi się rozeszły.

"Oczywiście, straciliśmy pieniądze, ale na szczęście jesteśmy sponsorowani przez Haas Automation - powiedział szef teamu, Gunther Steiner. "Tak, trzeba będzie gdzieś zaoszczędzić pieniądze, aby zrekompensować stratę, ale nie jest to kwestia przetrwania. Sytuacja nie będzie miała wielkiego wpływu na nasz sezon 2020."

Steiner zapytany o to, czy bał się, że tak się stanie, odpowiedział: "Bać się, to złe słowo. Zawsze istnieje możliwość wyjścia z problemów, ale otrzymaliśmy część pieniędzy z góry. Zdawaliśmy sobie sprawę z ryzyka. Ale kto nie ryzykuje, nie zyskuje. Była okazja to spróbowaliśmy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu