Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Meksyku 2019-10-27
f1 - GP Meksyku

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

To jeszcze nie koniec problemów Haasa?

Udostępnij na Facebook
09.10.2019 14:19, autor: Aga Kaźmierczak, wyświetleń: 280

Szef stajni, Guenther Steiner może odpowiedzieć za ostrą krytykę sędziów z GP Rosji.

W Sochi Kevin Magnussen otrzymał karę 5 sekund za zjechanie z toru podczas walki z Sergio Perezem. Niestety, Kevin wrócił na tor niedozwoloną przez sędziów ścieżką, co zaowocowało karą i wściekłością Steinera, który stwierdził, że kara ta została nałożona przez 'głupiego sędziego-idiotę'.

Szef Haasa odmówił przeprosin. Spięcie na linii sędzia-Guenther Steiner jest już tak poważne, że sprawą zainteresowała się FIA, która nie wyklucza nałożenia na ekipę lub samego Guenthera kary. Opcje są trzy: albo odejmą punkty Haasowi w klasyfikacji konstruktorów, albo nałożą na Haasa grzywnę w wysokości 250 000 dolarów albo 'zbanują' Guenthera i dają mu zakaz wstępu na paddock na kilka wyścigów.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu