Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Dominacja Mercedesa niedługo dobiegnie końca - Heidfeld

Udostępnij na Facebook
29.10.2019 07:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 387

Nick Heidfeld uważa, że ​​hierarchia na szczycie tego sportu wkrótce się zmieni.

Mercedes sześć razy z rzędu zdobył mistrzostwa kierowców i konstruktorów, ale były kierowca Formuły 1 wyczuwa zbliżającą się zmianę warty.

 

"Trudno jest dostać się do głowy i przemyśleń kierowców, ale mam wrażenie, że są inne rzeczy, które Hamilton chciałby robić w swoim życiu".

"Ma 34 lata i myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że po 40 pojeździ tylko przez jeden lub dwa lata" powiedział w Sky Germany były kierowca BMW Sauber.

Jednocześnie Heidfeld uważa, że ​​Ferrari wyraźnie przygotowuje się na kolejne wyzwanie w mistrzostwach w 2020 roku i oczekuje nowego rozdania kart w 2021.

"Vettel i Leclerc walczą o status numeru 1 w tym samym czasie, kiedy Ferrari koncentruje się już na kolejnym sezonie" - powiedział.

"Teraz jest dla nich ważne, aby mieć tempo i uczyć się na własnych błędach. Mogę sobie wyobrazić, że w najbliższych latach zobaczymy zmianę w równowadze sił i może zastąpienie Mercedesa na szczycie.

"W tej chwili może się to wydawać mało prawdopodobne, ale nadejdzie czas, kiedy skończy się dominacja Mercedesa" - dodał Heidfeld.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
ekwador15 [komentarzy: 1290] / 2019-10-29 10:19:15
musi się skonczyc, bo zaden zespol w historii nigdy tak dlugo nie dominował. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu