Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton spogląda w stronę Ferrari?

Udostępnij na Facebook
05.11.2019 20:25, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 497

Toto Wolff przekonuje, że jeśli sześciokrotny mistrz świata będzie chciał zmienić barwy na czerwień, Mercedes będzie w stanie znaleźć odpowiedniego następcę.

Lewis Hamilton jest związany z obecną ekipą do końca 2020 roku. Negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktu mają już być w toku, ale plotki głoszą, że po zmianie przepisów w 2021 roku Brytyjczyk może chcieć zmienić otoczenie i przejść do Ferrari.

,,To naturalne, że kierowcy zawsze marzą o Ferrari. To najważniejsza marka w Formule 1. Czerwień jest dla F1 jak słońce" - mówił Toto Wolff. Na pytanie czy sześciokrotny mistrz świata zechce ,,iść w kierunku tego słońca", szef Mercedesa odparł, że cel Hamiltona jest jeden.

,,On potrzebuje zwycięstw. Musi być otoczony ludźmi, którzy kochają swoją pracę. Jego emocje i serce zdecydowanie są obecnie z Mercedesem."

Wolff przyznaje jednocześnie, że możliwym jest, że Hamilton w 2021 będzie chciał spełnić swoje ,,marzenie" o Ferrari.

,,Liczymy na to, że będziemy mieć dwóch najlepszych kierowców w F1. Hamilton jest naszym priorytetem na ten moment. Ale jeśli będzie chciał przyjrzeć się rynkowi, my także to zrobimy. Są inni kierowcy, których szanuję."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-11-06 11:38:47
Tak, przejdzie dopiero wtedy jak Ferrari będzie najlepsze w stawce, jak teraz Mercedes i taki z niego mistrz. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu