Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bottas: Roczne kontrakty mnie stresują

Udostępnij na Facebook
07.11.2019 09:52, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 196

Fin przedłuża z Mercedesem kontrakty o jeden sezon. Jak przyznaje, to wcale nie wpływa pozytywnie na jego pracę.

Valtteri Bottas zastąpił w Mercedesie Nico Rosberga. Fin podpisał ze stajnią roczny kontrakt, następnie przedłużono go o kolejny sezon i kolejny i kolejny. Valtteri przyznał, że roczne umowy wpływają na jego ciągłą niepewność.

"Krążyło wiele plotek. Nie miałem pojęcia, co się dzieje" - powiedział Bottas o sezonie, kiedy krążyły plotki, że zostanie zastąpiony przez Estebana Ocona. "Dla mnie jako sportowca i kierowcy to nie jest idealne. Nie było spokoju, nie mogłem się całkowicie skupić na swojej pracy. W przyszłym roku sytuacja będzie podobna. W tej chwili nie martwię się zbytnio, ponieważ moje tempo jest dobre i lubię jeździć."

Szef Mercedesa, Toto Wolff przyznał, że Valtteriego dręczy niepewność, dlatego też przyjrzy się sprawie.

"Najwyraźniej ma to na niego wpływ, więc postaram się wziąć to pod uwagę i lepiej wykonać swoją pracę. W 2021 roku wszystkie drzwi są otwarte. Żaden z naszych kierowców nie ma umów z zespołem, więc sytuacja będzie bardzo interesująca" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu