Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Mercedes i Honda niepewni, skąd bierze się słabsza forma Ferrari

Udostępnij na Facebook
07.11.2019 13:29, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 460

Wolniejsze tempo Scuderii z Austin budzi wątpliwości rywali.

Ferrari błyszczało tempem w powakacyjnych rundach, ale w GP Stanów Zjednoczonych tempo ekipy z Maranello wyraźnie spadło. W Austin Red Bull poprosił FIA o wyjaśnienie niektórych kwestii związanych z przepływem paliwa. To właśnie po tym Scuderia straciła swoją przewagę, wywołując podejrzenia co do stosowanych wcześniej rozwiązań technicznych.

Max Verstappen wygłosił niedawno kontrowersyjny komentarz pod adresem Ferrari, twierdząc, że ,,tak właśnie dzieje się, gdy przestajesz oszukiwać". Wątpliwości płyną też z obozów Mercedesa i Hondy.

,,Rozmawialiśmy już o danych. Najwyższe prędkości osiągane przez Ferrari były kompletnie inne, niż w poprzednich rundach. Oczywiście nie wiemy, czy dyrektywa FIA ma z tym coś wspólnego, czy chodzi o jakiś inny problem. Nie wiemy, co robi Ferrari" - mówił Toto Wolff.

,,Jeśli spojrzeć na samą prędkość, strata do Ferrari była mniejsza, niż w ostatnich wyścigach. To jest jasne" - dodał Toyoharu Tanabe. ,,Nie wiemy jednak, czy to tylko z powodu silnika, czy także z powodu podwozia. Dowiemy się więcej, gdy będziemy w posiadaniu danych z Brazylii i Abu Zabi."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu