Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

2019 rokiem nauki dla Hondy - Verstappen

Udostępnij na Facebook
08.11.2019 09:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 234

Według Maxa Verstappena 2019 był rokiem nauki dla Red Bull-Honda.

Przed startem sezonu krążyły plotki, że Holender będzie próbował odejść od kontraktu na 2020 rok, ale ostatnie wypowiedzi Maxa Verstappena o jego najbliższej przyszłości brzmią bardzo optymistycznie.

 

„Osiągnęliśmy już dobre wyniki, ale chcemy zrobić kolejny krok i spróbować podjeść do walki o mistrzostwo w przyszłym roku” - powiedział Verstappen na sponsorskiej imprezie.

„To był rok nauki dla Hondy i wspólnie zrobiliśmy duże postępy. Wszyscy w zespole są bardzo zmotywowani i chcą wygrywać”.


Szef zespołu, Christian Horner, zgadza się ze swoim kierowcą, mówiąc, że obecna forma Red Bull-Honda jest dobrym znakiem na 2020 rok.

„Przepisy pozostaną względnie stabilne, więc wszystko, czego nauczyliśmy się w tym roku, może zostać wykorzystane w 2020 roku” - powiedział.

„Zawsze uważaliśmy 2019 za rok przejściowy i wyszło dobrze. Możemy jedynie pogratulować Hondzie ich postępów. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać jeszcze kilka razy”.

„Teraz musimy przenieść ten impet na przyszły rok. Mercedes nadal jest wysoką poprzeczką, ale wydaje mi się, że się zbliżamy” - dodał Horner.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu