Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso rozmawia z Andrettim na temat Indy 500

Udostępnij na Facebook
08.11.2019 10:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 141

Fernando Alonso może wystartować w zespole Indycar Michaela Andrettiego.

W 2017 roku Alonso wykonał pierwszy atak na zwycięstwo w Indy 500 w przygotowanym przez Andrettiego samochodzie McLarena, ale zawiódł silnik Hondy. W zeszłym roku, kiedy McLaren wystawił własny samochód, Alonso nawet się nie zakwalifikował do wyścigu.

Ciekawe jest zatem, że według hiszpańskiej gazety AS, Alonso powraca do rozmów o Indy 500 z Andrettim, a nie z McLarenem.

Dzieje się tak pomimo faktu, że McLaren wystawi w przyszłym roku dwa samochody. Szef McLarena - Zak Brown - stwierdził niedawno, że możliwy jest start Alonso w trzecim samochodzie.

Powołując się na źródła zaznajomione z sytuacją negocjacji, korespondent AS - Jesus Balseiro - podał, że Alonso jest bardziej zainteresowany wyścigami w barwach Andretti Autosport, niż w fabrycznym zespole McLarena.

„Umowa nie została sfinalizowana” - napisał Balseiro.

„Największą przeszkodą jest to, że Andretti korzysta z silników Hondy” - dodał dziennikarz, przypominając czytelnikom o 'urazie psychicznym' wywołanym burzliwą przeszłością hiszpańskiego kierowcy i japońskiej marki.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu