Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Abu Dhabi 2019-12-01
f1 - GP Abu Dhabi
Słonecznie

31°C

11 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton rozważa przeniesienie się do Ferrari?

Udostępnij na Facebook
08.11.2019 10:22, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 319

Takiego zdania jest Jacques Villeneuve.

Sześciokrotny mistrz świata ma kontrakt z Mercedesem do przyszłego roku. Toto Wolff przyznał, że to 'naturalne', że Hamiltona ciągnie do Ferrari, ponieważ to 'najważniejsza marka' w F1.

"Lewis ściga wszystkie rekordy i ma duże szanse na pobicie większości z nich" - powiedział Jacques Villeneuve. "Dołączenie do Ferrari byłoby zwieńczeniem wszystkiego i podejrzewam, że o tym myśli."

Kanadyjczyk przestał jednak porównywać Hamiltona z Schumacherem i Fangiem.

"Myślę, że większość tych porównań jest bezsensowna. Schumacher i Hamilton zdobyli większość tytułów, ponieważ byli w najlepszym samochodzie. Umieśćcie go w bolidzie ze środka stawki i przestanie wygrywać. Ale to część sukcesu wybitnego kierowcy. Każdy z nich wybrał odpowiedni team w odpowiednim czasie. Fangio, Senna, Prost - wszyscy siedzieli w najlepszym bolidzie swoich czasów."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu