Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Weber: Rodzina Michaela boi się, że będę mówił o jego stanie

Udostępnij na Facebook
11.11.2019 11:46, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1210

Były menedżer Michaela Schumachera przyznał, że nie jest dopuszczany do siedmiokrotnego mistrza świata, ale wierzy, że pokona on chorobę.

Rodzina Michaela Schumachera pilnie strzeże informacji o stanie zdrowia byłego mistrza F1, który ucierpiał w wypadku podczas jazdy na nartach w 2013 roku. Niektórzy z byłych bliskich współpracowników Niemca nie są do niego dopuszczani. Wśród odsuniętych jest m. in. Willi Weber, który pełnił rolę menedżera Schumachera od wczesnych etapów jego kariery.

,,Wiem, że Michael został ciężko ranny, ale nie wiem, jaką poprawę zanotowano od tego czasu. Chciałbym wiedzieć jak się miewa i uścisnąć jego rękę czy dotknąć jego twarzy. Ale niestety, Corinna [Schumacher] to uniemożliwia" - mówił na łamach Kolner Express.

,,Prawdopodobnie boi się, że zrozumiem co się dzieje i że powiem publicznie prawdę o stanie Michaela. Ciągle jednak szczerze wierzę, że Michael wróci do zdrowia. To wojownik. Jeśli jest szansa, on ją wykorzysta. To nie może być koniec."

,,Modlę się za niego i jestem przekonany, że znów go zobaczymy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu