Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams: 25 wyścigów to szalenie dużo

Udostępnij na Facebook
13.11.2019 10:04, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 333

Claire Williams apeluje, by Liberty Media nie zwiększało ilości wyścigów w kalendarzu, bo członkowie ekip mogą tego nie wytrzymać.

Większym teamom, dysponującym większym budżetem jest łatwiej, bo mogą sobie pozwolić na zatrudnienie większej ilości pracowników i dokonywanie rotacji. Niestety, te mniejsze, muszą radzić sobie cały rok z tylona osobami ile mają, nie dając im możliwości odpoczęcia czy spędzenia większej ilości czasu z rodziną. I o to boi się Claire Williams.

"25 wyścigów to dużo" - powiedziała. "22 wyścigi na przyszły rok to również okropna perspektywa i wszystkie zespoły będą musiały się przyjrzeć wpływowi tego na personel, włącznie z perspektywą stylu życia i równowagą między życiem zawodowym a prywatnym. To będzie niezwykle trudne."

"Wszyscy mamy personel pomocniczy, który możemy zmieniać i zmieniać. Większym zespołom może być łatwiej bo mają większy budżet i mogą przyciągnąć więcej ludzi w celu wsparcia tej rotacji. To jest trudne."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-11-13 20:59:15
25 wyscigów to za dużo bo gdzie czesci znajda cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu