Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ecclestone: Wolff nie będzie szefem F1

Udostępnij na Facebook
18.11.2019 08:37, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 291

Były szef królowej sportów motorowych uważa, że Toto Wolff nie zostanie jej nowym szefem, bo nie zgodzi się na to Ferrari.

Toto Wolff miałby zastąpić Chase'a Carey'a na stanowisku szefa Formuły 1. Bernie Ecclestone uważa jednak, że to bardzo mało prawdopodobne.

"Toto jest dobry w zarządzaniu" - powiedział. "Pokazał to w Mercedesie, ale ludzie muszą się z tobą zgadzać. Nie jestem pewien, czy będzie mu tak łatwo, jeśli nie będzie mógł kontrolować ludzi."

To nie jedyny problem. Włoska prasa pisze, że Ferrari może stanąć na drodze Wolffowi.

"Niektórzy twierdzą, że Wolff zastanawia się nad swoją przyszłością" - czytamy w Corriere della Sera. "Jego nazwisko krąży jako możliwy następca obecnego szefa F1, ale wydaje się, że Ferrari stanęłoby mu na drodze do kierowania zespołami."

I Bernie się z tym zgadza.

"Ferrari ma prawo veta" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu