Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ecclestone o Mercedesie: Tak, mogą odejść

Udostępnij na Facebook
18.11.2019 09:16, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 569

Bernie Ecclestone uważa, że w plotkach dotyczących przyszłości Mercedesa może być ziarenko prawdy.

Krążą plotki, że Mercedes może wkrótce rozważyć swój dalszy udział w mistrzostwach Formuły 1. Ekipa zapewniła już sobie szóste mistrzostwo świata. Co ciekawe, miliarder Roger Penske podobno jest zainteresowany kupnem stajni.

"Nie zdziwiłbym się, gdyby Mercedes przestał się ścigać" - powiedział Bernie Ecclestone. "U szczytu nastąpiła zmiana i nowi ludzie nie są już tak entuzjastycznie nastawieni do Formuły 1 jak kiedyś."

"Mogą myśleć - ok, wygraliśmy siedem mistrzostw świata, co zapewne zrobią w przyszłym roku - więc po co zostawać na dłużej?" - dodał.

Ecclestone uważa też, że ewentualne odejście Mercedesa byłoby idealnym momentem dla Hamiltona by przestać się ścigać w F1.

"Gdybym był Lewisem, pomyślałbym, ok, zdobyłem kolejny tytuł i zakończyłbym to" - powiedział. Bernie uważa też, że Hamilton nie jest idealnym kandydatem do tego, by ścigać się w Ferrari.

"Ferrari to dziwne miejsce do pracy. Lewis nie zna włoskiego. Mogą go pokochać, albo go znienawidzić. Nie sądzę jednak, że wykonałby dla nich tak dobrą robotę jak w Mercedesie. W przypadku Lewisa i Sebastiana, mogą mieć z nimi tylko kilka lat, ale gdyby postawili na młodych, Leclerca i Verstappena, mogliby ich mieć na jakieś 10 lat. Max oraz Lewis moim zdaniem to obecnie najlepsi kierowcy w F1."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu