Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Jestem odpowiedzialny tylko za jedną kraksę

Udostępnij na Facebook
20.11.2019 09:04, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 394

Robert Kubica o swoich tegorocznych przygodach.

Przed polskim zawodnikiem ostatnia runda tegorocznego sezonu F1. Niestety, Kubica żegna się z Williamsem, a w przyszłorocznym sezonie prawdopodobnie zobaczymy go w roli kierowcy testowego i rezerwowego.

Rok 2019 był fatalny dla Roberta pod względem wyników, a wszystko za sprawą słabej dyspozycji Williamsa. Największym minusem zdaniem polskiego zawodnika była niespójność bolidu. Kubica rozbił bolid w Baku i Brazylii, ale osobiście bierze odpowiedzialność tylko za jedną - za kraksę w Japonii.

"Rozbiłem się w Japonii, co było moim błędem, więc z tych trzech przypadków biorę odpowiedzialność tylko za ten jeden raz. W Baku cudem było to, że wypadek nie zdarzył się wcześniej. Nie ma sensu wracać teraz do szczegółów, ale biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się znaleźliśmy, to cud, że nic mi się wcześniej nie stało" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu