Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Zmarł dziadek Maxa Verstappena

Udostępnij na Facebook
19.11.2019 09:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 439

Frans Verstappen zmarł na raka w hospicjum w wieku 72 lat.

1Limburg, a także inne holenderskie źródła informacyjne, potwierdzają, że Frans został w listopadzie przyjęty do hospicjum, gdzie pozostawał pod ciągłą opieką lekarzy i rodziny.

 

Frans Verstappen był właścicielem lodziarni w Montfort, gdzie mieszkał i gdzie urodził się Jos. W ostatnich latach regularnie organizował imprezy w lokalnym klubie, aby wspólnie z przyjaciółmi o fanami oglądać wyścigi Maxa.

W przeszłości Jos, Max i Frans mieli trudne relacje. W 2016 roku Frans oskarżył nawet Josa o napaść.  Pomimo tych zaszłości Frans pozostał wielkim fanem swojego wnuka, mówiąc 1Limburg na początku tego roku, że sukces kierowcy Red Bulla dodaje mu sił i powoduje 'gęsią skórkę'.


Śmierć Fransa przychodzi zaledwie kilka dni po zwycięstwie jego 22-letniego wnuka na Interlagos.

"Radość i smutek są często blisko siebie" - Max napisał w krótkim oświadczeniu odczytanym przez holenderskiego nadawcę Ziggo Sport.

Jos odwołał zaplanowane pojawienie się w tej samej stacji telewizyjnej w poniedziałek. Była żona Josa, Kelly van der Waal, napisała: "Po fantastycznym weekendzie F1, świat zatrzymuje się na moment w obliczu śmierci dziadka Verstappena".

Źródła podają, że Frans Verstappen zostanie poddany kremacji, a ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu