Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Red Bull i Honda bliskie przedłużenia umowy

Udostępnij na Facebook
20.11.2019 09:28, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 232

Red Bull i Honda pracują nad przedłużeniem swojej współpracy w F1 po 2020 roku.

Oficjalnie japoński producent silników, podobnie jak inni, jeszcze nie podpisał żadnej umowy zważywszy na radykalne zmiany w przepisach, jakie czekają nas w sezonie 2021.

Toyoharu Tanabe, szef techniczny Hondy powiedział, że ma nadzieję, że pozycje 1-2 w Brazylii wywrzą pozytywny wpływ, gdy producent samochodów podejmie decyzję o przyszłości.

"Mam nadzieję, że ten wynik pozytywnie wpłynie na naszą przyszłość" - powiedział. "Nie jestem zaangażowany w ten proces, ale nasza rada pracuje nad tym."

Plotki mówią, że po wyścigu w Brazylii doktor Helmut Marko udał się do Japonii.

"Źródła na padoku mówią, że umowa na dostawę silników w 2021 roku jest bliska podpisania. W Abu Dhabi, gdzie odbędzie się ostatni wyścig sezonu, Japończycy chcieliby mieć już wiadomości" - czytamy w publikacji De Limburger.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu