Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sao Paulo gotowe płacić za utrzymanie w kalendarzu

Udostępnij na Facebook
20.11.2019 09:43, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 155

Czy to jeden ze sposobów na utrzymanie wyścigu w kalendarzu? Plotki o Rio nie słabną.

Nie milkną plotki na temat przeniesienia brazylijskiej rundy z Interlagos do Rio de Janeiro. Uważa się, że jednym z czynników przemawiających na korzyść Rio jest to, że obecnie organizatorzy GP Brazylii nie płacą rocznej opłaty za wyścig na rzecz Liberty Media.

Gubernator Sao Paulo, Joao Doria powiedział w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport: "W następnej umowie zawarta będzie opłata."

Decydujące spotkanie, na którym ma zostać omówiona przyszłość wyścigu na Interlagos zaplanowane jest na początek grudnia. Planem jest zatrzymanie F1 w Sao Paulo na kolejne 10 lat oraz zmiana nazwy wyścigu na GP Sao Paulo del Brasil, co jest częścią strategii rządu, mającej na celu przyciągnięcie międzynarodowych turystów. Szczegóły są już omawiane z Liberty Media.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu