Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Obaj kierowcy Ferrari są winni katastrofy na Interlagos- Villeneuve

Udostępnij na Facebook
20.11.2019 10:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 346

Takie jest zdanie byłego mistrza świata.

Jacques Villeneuve zasugerował w wywiadzie ze Sky Italia, że kierowcy dostali za dużo swobody.

 

"Vettel i Leclerc mogą walczyć między sobą, ale nie powinni nadużywać tej wolności".

"Moim zdaniem obaj są winni - wina leży po środku. Leclerc był zbyt agresywny, a Vettel nie powinien od razu 'zamykać drzwi', wyprzedzając swojego kolegę z drużyny".

"Popełnili błąd i nie można ich 'od tak' usprawiedliwiać" - stwierdził Villeneuve.

"Nie było to konieczne, ponieważ walczyli co najwyżej o trzecie miejsce. Myślę, że chcieli po prostu pokazać sobie nawzajem, który jest lepszy".

 

Tymczasem włoska gazeta Corriere della Sera donosi, że Binotto spotkał się we wtorek w Maranello, dyrektorem generalnym Ferrari - Louisem Camillerim.

Zdaniem gazety, spotkanie miało na celu omówienie potencjalnej kary za powtarzające się incydenty, w tym kary pieniężnej dla kierowców i innych środków dyscyplinarnych.

 

Rubens Barrichello, który był w niedzielę na Interlagos, starał się jakoś wytłumaczyć całe zajście na łamach gazety Bild, ale nawet były kierowca Ferrari nie był w stanie znaleźć sensownego wyjaśnienia.

"To było nieporozumienie między dwoma kierowcami i smutny dzień dla Ferrari".

 

Jeśli chodzi o rok 2020, zarówno Sebastian Vettel, jak i Charles Leclerc pozostaną w zespole z Maranello, ale komentator Sky Deutschland - Sascha Roos - stwierdził, że Ferrari musi zmienić podejście do pozycji swoich kierowców w zespole.

"Myślę, że dobrze byłoby ustalić jakiś termin" - powiedział. "Na przykład: 'Decyzję o numerze 1 podejmiemy po pierwszych czterech wyścigach sezonu'".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu