Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Mistrz świata... bez 'jedynki' na bolidzie

Udostępnij na Facebook
24.11.2019 11:55, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 1018

Lewis Hamilton wyjaśnił, dlaczego pomimo tego, że jest mistrzem świata, nie jeździ z numerem jeden na bolidzie.

Lewis Hamilton nie korzysta z przywileju jeżdżenia z numerem '1' na bolidzie, który zarezerwowany jest dla mistrza świata. Zamiast tego, na jego bolidzie widnieje 44. Dlaczego?

"Gdy miałem 8 lat, moim numerem wyścigowym było 44. Mimo, że jestem numerem jeden i byłem nim przez ostatnie kilka lat i powinienem jeździć z jedynką na bolidzie, nadal trzymam się mojego numeru 44" - powiedział Lewis Hamilton. "Więc co roku, mam wrażenie, że zaczynam z czystym kontem i nie jestem niczyim mistrzem, ale chcę nim zostać."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-11-25 10:41:20
to skoro tak,to ostatnie dwa wyscigi jestes juz mistrzem w tym sezonie.nie zbierasz punktow na kolejny sezon,wiec uszanuj zespół ktory na Ciebie zapie.dala i zrob im ta pieprzona przyjemnosc, bo chyba ,,chlopaki robia kawał dobrej roboty w fabryce i na torze,, ...narcyzie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu