Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Steiner: Trzy najlepsze ekipy nadal będą dominować

Udostępnij na Facebook
26.11.2019 13:29, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 516

Szef Haasa, Gunther Steiner uważa, że trzy najlepsze drużyny prawdopodobnie nadal będą dominować w sezonie 2021.

Na ten rok przewidziane są ogromne zmiany techniczne, sportowe i finansowe, mające na celu pomóc mniejszym zespołom w zmniejszeniu dystansu do dużych ekip, Mercedesa, Ferrari i Red Bulla. Szef Haasa uważa jednak, że zmiany te nic nie dają i na szczycie nic się nie zmieni.

"Duże zespoły mają po prostu więcej zasobów i więcej osób, aby opracować bolid na sezon 2021 zgodnie z nowymi przepisami i jednocześnie opracowywać samochód na sezon 2020" - powiedział Gunther Steiner. "Nie widzę, aby w najbliższym czasie miało się coś na czele zmienić. Nadal będzie wielka trójka, a potem cała reszta. Mam nadzieję, że z czasem różnica ta nieco się zmniejszy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu