Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton o swoim możliwym przejściu na emeryturę

Udostępnij na Facebook
27.11.2019 07:17, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 557

Lewis Hamilton zdradził, że skrócenie czasu reakcji sprawi, że przejście na emeryturę stanie się dla niego bardziej realistyczne.

Kierowca Mercedesa wygrał szóste mistrzostwo świata. To zrodziło pytanie, kiedy Lewis powie sobie 'dość' i zacznie myśleć o emeryturze. Sam zainteresowany przyznał, że nadejdzie czas, kiedy stanie się oczywiste, że nie będzie w stanie nadążyć, zarówno na torze jak i poza nim i wtedy zdecyduje, czy to już ten czas.

"Moje czasy reakcji są w tej chwili całkiem dobre" - powiedział Hamilton. "Na pewnym etapie mogą oczywiście spaść, ale nadal możesz trenować, by to rozwiązać."

"Myślę, że jest punkt, w którym nie można tego utrzymać. Zapotrzebowanie na sezon jest wysokie, poświęcenie by działać i osiągać najwyższy poziom każdego roku. To zajmuje tyle czasu z dala od rodziny, przyjaciół. Dokonujesz wielu poświeceń. Jest punkt, w którym po prostu nie chcesz już tego robić."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
Proximo [komentarzy: 37] / 2019-11-27 14:12:29
Skrócenie czasu reakcji(czyli polepszenie refleksu-z wiekiem to raczej mało prawdopodobne) sprawi,że Lewis zdecyduje się przejść na emeryturę?;););)
Pora podszkolić angielski a nie tylko wklejać i wklejać do tych translatorków...;););) cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu