Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner: Ta zmiana była niepotrzebna

Udostępnij na Facebook
29.11.2019 08:02, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 233

Christian Horner nadal uważa, że nowe przepisy na sezon 2019 odnośnie przedniego skrzydła były kompletnie zbędne.

Liberty Media nalegało na zmianę projektu, aby ułatwić wyprzedzanie, ale szef Red Bulla, Christian Horner uważa, że faktyczny wynik był dużą zasługą zespołów. Przyznał też, że Red Bullowi zajęło więcej czasu niż innym zespołom, aby poprawnie opracować nową koncepcję aerodynamiczną.

"Myślę, że tak" - powiedział Horner. "Nasza koncepcja aerodynamiczna opiera się w dużej mierze na przednim skrzydle, co ma wpływ na resztę samochodu. W rezultacie nasz samochód stał się na torze bardzo wrażliwy. Zajęło trochę czasu, aby to zrozumieć i zoptymalizować. Samochód był trudny w konfiguracji i trudny w prowadzeniu, ale nadal osiągaliśmy dobre wyniki i nawet na początku sezonu."

Horner uważa, że decyzja o zastosowaniu przepisów dotyczących przedniego skrzydła na sezon 2019 była przede wszystkim... polityczna.

"Teamy Ferrari i Mercedes chciały tego skrzydła. Myślę, że do tej pory zdali sobie sprawę, że to kosztowało nas dodatkowe pieniądze, a nie poprawiło wyścigów. Moim zdaniem to były niepotrzebne wydatki" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu