Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Latifi: Wierzę, że nam się uda odbić od dna

Udostępnij na Facebook
30.11.2019 06:15, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 178

Nowy kierowca Williamsa uważa, że stajnia może w przyszłym roku odskoczyć po horrorze z sezonów 2018 i 2019.

Nicholas Latifi, z silnym wsparciem swojego ojca miliardera i współwłaściciela McLarena, został potwierdzony przez Williamsa jako zastępca Roberta Kubicy na sezon 2020. Latifi nie zgadza się z opinią, że miejsce to jest przeklęte.

"Dwa złe lata nie definiują dziedzictwa tak wspaniałego zespołu jak Williams" - powiedział. "Znamy problemy i jestem pewien, że je rozwiążemy. Zrobię co w mojej mocy, aby odegrać swoją rolę."

"Wiem, że George wykonał bardzo dobrą robotę i oczywiście, najpierw muszę się od niego uczyć. Myślę, że będziemy współpracować, ale niezwykle trudno jest powiedzieć, gdzie będziemy. W każdym razie zrobię wszystko, co w mojej mocy, bez względu na to, gdzie będzie bolid."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-11-30 11:22:38
Jak tak dalej pójdzie to Williamsowi zostanie cofnieta licencja na ściganie w F1 bo stwarzają zagrożenie dla innych zbyt powolna jazda cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu