Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Boullier: Każdy kierowca będzie miał z Maxem ciężko

Udostępnij na Facebook
30.11.2019 07:53, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 329

Eric Boullier, były szef McLarena uważa, że każdy kierowca będzie miał trudności z byciem zespołowym partnerem Maxa Verstappena w Red Bullu.

Do Red Bulla na miejsce Daniela Ricciardo tracił Pierre Gasly. Niestety, kierowca w połowie sezonu został zdegradowany do Toro Rosso. Eric Boullier zapytany o to, czy Red Bull był czymś za dużym dla kierowcy, odpowiedział:

"Red Bull to specjalna konstrukcja. Ich strategia opiera się na wydajności za wszelką cenę i na jednym kierowcy. Kiedy wszystko jest na swoim miejscu - zespół na wysokich obrotach, silnik i główny kierowca, taki jak Max Verstappen - nie ma już miejsca dla nikogo innego."

Boullier stwierdził, że Gasly miał trudności z dopasowaniem się do Red Bulla.

"Każdy kierowca - tym bardziej młody kierowca - bardzo trudno jest mu dotrzeć do tak trudnego miejsca. Wszystko skupi się wokół Verstappena. Wyjątkowe jest to, że zdegradowali Pierr'a do Toro Rosso i teraz widzimy, że spisuje się lepiej niż rok temu. Stał się liderem w Toro Rosso, podobnie jak Verstappen w Red Bullu."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
ekwador15 [komentarzy: 1293] / 2019-11-30 09:36:29
Gdzie ten Gasly tak lepiej się spisuje? Bo był na podium w Brazylii? Kwiat tez był a to, że ma najwiecej punktów w generalce, to jest przekłamane, bo jeździł poł roku w red bullu i mial z automatu zagwarantowane 6 miejsce w każdym miejscu, a kwiat ma mniej punktów, bo jeździ caly rok w toro rosso gdzie niektore wyscigi to była walka o 1 pkt za 10 miejsce. sama ilosc pkt to za mało aby ocenic. tez zdegradowanie do torro rosso zdjeło presje i czuje się pewniej cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu