Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Utrzymanie relacji poza torem jest ciężkie

Udostępnij na Facebook
30.11.2019 07:06, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 360

Sześciokrotny mistrz świata F1 przyznał, że utrzymanie osobistych relacji poza torem F1 jest dla kierowców bardzo trudne.

Podczas weekendu w Abu Dhabi świat obiegła wieść, że Sebastian Vettel po raz trzeci został tatą - to dlatego na weekend GP przyjechał z opóźnieniem.

"Gratulacje dla Seba, jest świetnym ojcem" - powiedział Lewis Hamilton. "Staram się utrzymać moje psy przy życiu i jakoś radzę sobie z byciem wujkiem, ale to trudne" - dodał.

Kolega Hamiltona z zespołu, Valtteri Bottas ogłosił z kolei... że rozwodzi się ze swoją żoną Emilią. Powodem rozstania były 'wyzwania, jakie niesie ze sobą kariera Bottasa i sytuacja życiowa'.

"Tak jest podobnie do większości kobiet i mężczyzn uprawiających sport. Jesteśmy poza domem szaloną ilość czasu.To dodatkowy cięża, który sprawia, że naprawdę trudno jest utrzymać dobry związek. Dla mnie też jest to niezwykle trudne, skoro celem jest bycie tak bardzo konkurencyjnym jak to możliwe. Ale są tacy, którzy dobrze tym zarządzają, tak jak Seb" - skomentował Hamilton.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2019-12-01 13:50:07
Tatą zostaje się chyba raz w życiu. Po raz trzeci to może mu się dziecko urodzić. Niby kaczka dziennikarska, ale takich jest coraz więcej u Pani Agi. Głupiutkie błędy i sformułowania, w połączeniu do złego zarządzania tą stroną i skromnymi newsami niestety powodują, że blask dawnego F1Zone nigdy nie wróci. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu