Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Abu Zabi: Verstappen najszybszy w trzecim treningu

Udostępnij na Facebook
30.11.2019 12:10, autor: Sonia Mazur, wyświetleń: 278

Holendrowi udało się pokonać kierowców Mercedesa, zapowiada się ciekawa sesja kwalifikacyjna.

Trzecia sesja treningowa przebiegała na początku dość spokojnie. Przez 10 pierwszych minut na torze pojawiło się siedmiu kierowców. Wśród nich już tradycyjnie na początku Robert Kubica, najlepszy czas należał do Norrisa i wynosił  1.38.987, zaraz za nim był jego zespołowy kolega Sainz z czasem 1:39.355.

Na torze pojawili się  już wszyscy kierowcy, na czele pozostawał od dłuższej chwili duet Mercedesa, Hamilton z najlepszym dotychczas czasem 1:36.877. Na 30 minut do końca sesji bez czasu pozostawał już tylko Kubica, szybko to jednak nadrobił i odnotował czas 1:40.929. Niektórzy kierowcy zmagali się z problemami, samochodem Hamiltona zarzuciło w 21 zakręcie. Pojawił się także problem z wyświetlaczem i trybami na kierownicy w bolidzie Strolla, a po jakimś czasie ten sam problem pojawił się u Alexa Albona.

Kierowcy wyjechali na tor na świeżych oponach. Hamilton pozostawał na czele tabeli z poprawionym czasem 1:36.640. Bottasowi nie udało się poprawić czasu zespołowego partnera. Lando Norris dość ostro najechał na krawężnik, zakomunikował, aby z tego powodu sprawdzić stan samochodu, wszystko okazało się w porządku.

Na 4 minuty do końca sesji na pierwszą pozycję wskoczył Max Verstappen z czasem 1:36.566 i to on triumfował przed kwalifikacjami. Za nim kierowcy Mercedesa, a na 4. pozycji zespołowy kolega Holendra z czasem 1:36.927. Stawkę zamykali kierowcy Williamsa.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu