Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Władze F1 chcą modyfikacji na torze Paul Ricard

Udostępnij na Facebook
01.12.2019 11:30, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 442

Władze królowej sportów motorowych naciskają na włodarzy toru Paul Ricard do wprowadzenia modyfikacji.

Tegoroczny wyścig na torze Paul Ricard został uznany za najnudniejszy w sezonie. L'Equipe informuje, że do Abu Dhabi przyjechał Eric Boullier, który pomaga w organizacji wyścigu. Jego wizyta związana jest z rozmowami na temat poprawek.

"Kierownictwo F1 współpracuje z torem od sierpnia, aby sugerować modyfikacje" - ujawniono w raporcie. "Pierwszy dokument modyfikuje niemalże każdy zakręt, co byłoby kosztowne. Ale na pomysł usunięcia szykany w celu przedłużenia prostej Mistral patrzy się realnie."

W raporcie czytamy także o pomyśle włodarzy toru - chcą oni prosić fanów o opinię na temat zmian za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu