Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ocon nadzieją dla Renault?

Udostępnij na Facebook
02.12.2019 08:11, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 259

Cyril Abiteboul uważa, że zakontraktowanie Estebana Ocona to idealny ruch dla Renault.

Francuski zespół zakontraktował Estebana Ocona na miejsce Nico Hulkenberga. 23-latek będzie się ścigał u boku Daniela Ricciardo.

"Kierowcy mają tę zdolność do wywierania ogromnej presji na ekipę, co być może przegapiliśmy" - powiedział Cyril Abiteboul. "Kierowcy po trzydziestce są już nieco bardziej 'zaokrągleni'. Myślę, że Esteban będzie nieco bardziej 'kanciasty'. Tego właśnie od niego oczekuję."

Szef Renault przyznał, że dobrze będzie, jeśli Ocon będzie bardzo wymagający wobec zespołu, w tym wymagający od Renault zrobienia dla niego wszystkiego.

"To kierowca ma nam określić, jakiego samochodu potrzebuje, aby zapewnić oczekiwane wyniki" - powiedział. "Nico i Daniel są bardziej dżentelmeńscy, co nie oznacza, że Esteban nie jest dżentelmenem. Ale mają inne podejście do naszej fabryki. Potrzebujemy kogoś, kto popcha nas bardzo mocno, z bardzo silną agresją na torze i poza nim. Czułem, że z Nico, który jest bardzo dobrym kierowcą, dobiliśmy do szklanego sufitu. W przyszłym roku musimy to szkło rozbić."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu