Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Z mojego punktu widzenia wcale nie przegrałem

Udostępnij na Facebook
02.12.2019 08:26, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 852

Robert Kubica komentuje porażkę kwalifikacyjną z Georgem Russellem.

Zespołowy partner Roberta pokonał go we wszystkich tegorocznych sesjach kwalifikacyjnych.

"Nie mam za wiele do powiedzenia" - powiedział Kubica. "Trudno to nazwać walką, jeśli chodzi o ostatnie miejsce, ale jeśli chcecie nazywać to walką, to przegrałem. Ale jeśli spojrzycie na mistrzostwa, to wygrałem."

"Nie no żartowałem, taka sarkastyczna odpowiedź. Miałem na myśli to, że można z tego wziąć to co się chce. Myślę, że to nie było łatwe dla żadnego z nas. George wykonał świetną robotę, a ja często miałem wielkie problemy. Ale ostatecznie to nie ma znaczenia. Gdy masz tak trudny rok, niewiele się zmienia jeśli jesteś 18 czy 20. Liczy się twoje odczucie i osobista ocena tego, co zrobiłeś i co mogłeś zrobić lepiej, co jest teraz trudne, ponieważ ogólnie sezon był dość negatywny."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu