Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Testy nie są próbą kierowcy - Wolff

Udostępnij na Facebook
03.12.2019 09:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 208

Toto Wolff umniejszył znaczenie nadchodzących pracowitych testów dla przyszłości kierowcy Williamsa - George'a Russella.

Będąc już stabilnym elementem machiny Mercedesa, Russell przeprowadzi zwycięski srebrny samochód w posezonowych testach po wyścigu w Abu Zabi, a tydzień później - także w Mercedesie - odbędzie testy 18-calowych dla Pirelli.

 

Można spekulować, że Mercedes testuje Russella, który przy każdej okazji w tym roku rywalizował ze swoim kolegą z zespołu Robertem Kubicą, o miejsce w wyścigu i o miejsce w Mercedesie w przyszłości.

"Nie, powiedziałem George'owi od samego początku, że to nie jest proces sprawdzania możliwości kierowcy" - powiedział szef Mercedesa w Abu Zabi.

"Wiemy już, co może zrobić i na co go stać, więc niezależnie od tych testów już widzimy go jako przyszłego kierowcę Mercedesa".

"Ma szybkość, ma talent, inteligencję wyścigową. Nie zdarza się często, że jako debiutant wygrywasz tytuły w GP3 i Formule 2" - dodał Wolff.

"Niewielu kierowcom udało się to zrobić, a nawet w Formule 1 jego postępy są widoczne".

"Testy polegają na zdobyciu większego doświadczenia. Nie musi nam niczego udowadniać. Ponadto George nadal ma kontrakt z Williamsem" - powiedział Wolff.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu