Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Najlepsi kierowcy powinni pozostać na swoich miejscach na 2021 rok - Horner

Udostępnij na Facebook
03.12.2019 10:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 226

Według Christiana Hornera kierowcy z najlepszych drużyn powinni pozostać w swoich zespołach do końca 2021 roku.

Rok 2020 wydaje się być fascynującym sezonem chociażby z powodu kończących się kontraktów Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela i Maxa Verstappena.

 


"Każdy powinien pozostać w tym samym zespole za te same pieniądze" - powiedział szef Red Bulla w wywiadzie dla holenderskiej publikacji Formule 1.

"Lewis jest szczęśliwy tam, gdzie jest, także Max jest tutaj szczęśliwy i dobrze do nas pasuje. Dlaczego mieliby to zmienić?"

"Musimy po prostu dać Maxowi dobry samochód w przyszłym roku, abyśmy mogli go zatrzymać".


Rzeczywiście, obóz Verstappena wykazuje oznaki zniecierpliwienia i rozgląda się za innymi możliwościami w kontekście sezonu 2021. Jednocześnie są silne sygnały, że Red Bull jest bliski ponownej walki o tytuł.

"Czy martwię się o progres Red Bulla? Tak" - powiedział Mattia Binotto. "Nieustannie się poprawiają, mają dobry silnik i mają dobre podwozie".

 

Horner zgadza się ze słowami szefa Ferrari.

"Musimy postrzegać ten rok jako rok przejściowy, ale partnerstwo z Hondą już działa bardzo dobrze, a i Max czuje się tu bardzo dobrze. Myślę, że to był jego najlepszy jak dotąd sezon" - dodał.

"Przepisy w 2020 roku pozostaną w zasadzie takie same, więc mam nadzieję, że będziemy w stanie rzucić wyzwanie Mercedesowi, który niezmiennie pozostaje punktem odniesienia".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu