Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Villeneuve ma wątpliwości, czy Honda może zapewnić Red Bullowi tytuł już w przyszłym roku

Udostępnij na Facebook
09.12.2019 16:35, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 254

Innego zdania są Max Verstappen i Helmut Marko.

Przyszły rok, a raczej osiągi nowego samochodu będą kluczowe dla dalszej przyszłości Red Bulla, ponieważ Max Verstappen będzie już 'wolnym strzelcem', a Honda jeszcze nie potwierdziła zaangażowania się w F1 po 2021 roku.

 

 

Mistrz świata z 1997 roku - Jacques Villeneuve - przyznał, że Red Bull ma świetny samochód, ale zakwestionował poprawę osiągów, jaką Honda odnotowała w tym sezonie.

"Honda nie jest na tym samym poziomie [co Mercedes i Ferrari], ponieważ nie są w stanie rozegrać siedmiu wyścigów przy użyciu jednego silnika" - powiedział Kanadyjczyk niemieckiemu motorsport-total.com.

Villeneuve dodał, że nawet gdyby Hondzie udało się zwiększyć żywotność silnika, odbyłoby się to kosztem mocy.


Max Verstappen przyznał w gazecie Algemeen Dagblad, że Red Bull musi solidnie wyjść z bloków startowych od pierwszego wyścigu 2020 roku, zamiast liczyć na duży skok w środku sezonu.

"To nie może się już zdarzyć" - powiedział. "Musimy tam być od samego początku, a nie od lata lub drugiej części sezonu. Musimy być konkurencyjni od pierwszego wyścigu" - powiedział.

"Wszyscy tutaj są tego świadomi".

Pomimo gorzkich słów, Verstappen wspiera swój zespół w walce o tytuł w bardzo ważnym dla Red Bulla sezonie.

"Udowadniali już w przeszłości, że potrafią wygrywać, więc nie jest to pobożne życzenie" - powiedział. "Dlatego będę z tym zespołem, nawet jeśli nie będzie to łatwe".

 

Dr Helmut Marko również brzmi bardzo optymistycznie w prognozach na 2020 rok.

"W tym roku zakończyliśmy sezon poniżej naszych możliwości" - powiedział gazecie Kronen Zeitung. "Pięć zwycięstw naprawdę było możliwych".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu