Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wiem, że w przyszłym roku pojawią się możliwości - Verstappen

Udostępnij na Facebook
10.12.2019 07:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 343

Max Verstappen przyznał, że będzie możliwość przeniesienia się do innego zespołu na 2021 rok.

Podczas gali rozdania nagród FIA, przyszłość holenderskiego kierowcy, a także Lewisa Hamiltona i Toto Wolffa nadal były gorącymi tematami. Oczywiście trzej panowie zostali wypytani przez dziennikarzy o te plotki.

 

 

"Oczywiście chcielibyśmy nawzajem wiedzieć, jakie kto ma plany" - powiedział Wolff, odnosząc się do Hamiltona i plotek, że brytyjski kierowca może przejść do Ferrari.

"Ale nie widzę problemu, że nie zamykamy drzwi do innych zespołów. To, czy będziemy wiedzieli w kwietniu, czerwcu czy październiku, nie ma dla mnie znaczenia".

Hamilton zasugerował reporterom na paryskiej imprezie, że Verstappen, który obecnie jeździ dla Red Bulla, pewnie zadzwoni do Wolffa jeszcze przed rozpoczęciem 2021 roku.

"Jest to zrozumiałe, ponieważ każdy chce wygrywać i być częścią udanych projektów" - powiedział.

"To, co stworzyliśmy przez te lata, jest bardzo silne, a inne zespoły po prostu tego jeszcze nie mają. Budowa takiego stanu wymaga jednak czasu".

Sam Max Verstappen zdaje się jednak delikatnie odcinać od słów kierowcy Mercedesa.

"Wiem, że w przyszłym roku pojawią się możliwości, ale szczerze mówiąc, nie myślałem o tym zbyt wiele" - powiedział.

"Myślę, że ważniejsze jest, abyśmy ciężko pracowali i cierpliwie czekali. Na początku nowego sezonu dowiemy się, co się wydarzy".

Ostatecznie Hamilton także stwierdził, ze sie nie spieszy i podejmie kluczową decyzję około 2021 roku. Obecny na gali Fernando Alonso także nie jest przekonany do 'oczywistych' możliwości dla Brytyjczyka.

"Nie wiem, co bym zrobił w sytuacji Lewisa".

"Wyobrażam sobie, że lojalność odegra istotną rolę, ale nikt nie wie, jak to będzie wyglądało w Mercedesie w 2021 roku i później".

Jeśli chodzi o Toto Wolffa, był on wiązany nie tylko z posadą Chase Carey'a w Liberty Media, ale także z rolą szefa w Ferrari.

"Nie chcę bez namysłu podejmować decyzji, która będzie miała wpływ na przyszłość wielu innych ludzi. Podjęcie takiej decyzji zajmie trochę czasu, ale nie sądzę, że będą duże niespodzianki".


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu