Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Nie ma jeszcze podpisu żadnej z ekip - Marko

Udostępnij na Facebook
10.12.2019 08:30, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 387

Chase Carey chce, aby zespoły podpisały nową umowę Concorde najszybciej jak to możliwe.

Dr Helmut Marko potwierdził gazecie Kronen Zeitung, że rozmowy wciąż trwają, a żadna z ekip nie postawiła podpisu na nowej umowie. Komentarze Marko idą w parze z doniesieniami, że delegaci Mercedesa odbyli tajne rozmowy z Liberty Media podczas gali FIA.

 

"Nie ma jeszcze podpisu żadnej z ekip" - stwierdził Marko, zapytany o domniemane tajne spotkanie Mercedesa z Liberty Media.

 

Tymczasem Chase Carey może mieć spory powód do zmartwień, biorąc pod uwagę, że istnieją znaki zapytania dotyczące zaangażowania zespołów i producentów.

"W naturze tego sportu jest hałas, ale czujemy się dobrze" - powiedział niemieckiemu Motorsport-Magazin.com szef Formuły 1 odnosząc się do medialnego szumu, który narósł wokół umowy Concorde.

"Celem jest oczywiście jak najszybsze zaangażowanie się każdego zespołu i wszystkich członków w sezony po 2020 roku" - dodał Carey, ujawniając, że zespoły wkrótce otrzymają nowy projekt umowy do przeglądu.

"Tak, jak zapowiedzieliśmy wcześniej, zachowamy tajność tych negocjacji i nie ustalimy żadnych wiążących terminów" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu