Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Russell: Mamy nadzieję ścigać się w środku stawki

Udostępnij na Facebook
05.01.2020 15:59, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 694

George Russell zdradził jakie realistyczne cele ma Williams na sezon 2020. Uda się je zrealizować?

"Myślę, że sukcesem będzie walczenie w środku stawki. Realistycznie mówiąc, to byłby najlepszy możliwy rezultat jaki możemy osiągnąć w sezonie 2020" - powiedział George Russell.

"Z pewnością będziemy mogli zrobić duży krok naprzód, ale oczywiście nie wiemy, co zrobią wszystkie pozostałe zespoły. Naprawdę mam nadzieję, że w tym roku będziemy mogli ponownie dołączyć do środka stawki. Nie będzie jak cztery czy pięć lat temu, ale mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość wchodzenia do Q2 w każdy wyścigowy weekend."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~k2 / 2020-01-05 20:44:43
To chlopakowi humor dopisuje! Po tym co widziałem w sezonie 2019 nie sadze aby sie odbili od dna chyba ze szanowna CLAIR= LIAR odejdzie z zespoły i ktoś tam zrobi porzadek bo to juz niedorzeczne aby taka postawa była w F1 cytuj
~gość / 2020-01-05 18:52:26
Nie ma takiej opcji ażeby Russell ścigał się w środku stawki.Williams to najgorszy zespół w F1. Myślę że po 2 ostatnich sezonach to już nie jest zespół F1 i powinni być zdegradowani do niższej kategorii. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu