Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ricciardo: Nie rozmawiamy jeszcze o nowym kontrakcie

Udostępnij na Facebook
10.01.2020 07:11, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 194

Daniel Ricciardo zdementował plotki mówiące o tym, że będzie kolejnym kierowcą, który szybko podpisze nowy kontrakt.

Wiadomo już, że swoje kontrakty przedłużyli Charles Leclerc oraz Max Verstappen. Spekulowano, że kolejnym zawodnikiem, który potwierdzi swoją przyszłość będzie Daniel Ricciardo.

"Nie mam umowy na sezon 2021. To nic osobistego, po prostu nie rozmawialiśmy jeszcze o tym, co będziemy robić po 2020 roku" - powiedział Daniel. "Nadal jest jeszcze za wcześnie. Chciałbym, by tegoroczny sezon przebiegł dobrze i bym został i to byłby najszczęśliwszy scenariusz."

Daniel nieustannie pytany jest o to, czy nie żałuje swojej decyzji o przeniesieniu się do Renault. Australijskiego kierowcę od lat łączy się z Ferrari.

"Myślę, że zawsze tak będzie. Zawsze łączyli mnie z tą ekipą, bo mam włoskie korzenie. Ale miło jest o tym rozmawiać, wiesz, że to wciąż aktualne, choć nazwiska które się łączy z tą stajnią się zmieniają" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu