Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Bottas gotów na podbój sezonu 2020

Udostępnij na Facebook
13.01.2020 12:31, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 459

Valtteri Bottas jest optymistycznie nastawiony do sezonu 2020.

Media nazwały Bottasa wersją 2.0 kiedy wrócił na początku ubiegłego roku ze wzmocnioną formą. Niestety, ostatecznie nie był w stanie zagrozić Lewisowi Hamiltonowi w walce o tytuł. Fin ma nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

"Znalazłem nową siłę i energię na ten rok" - powiedział Bottas, który niedawno potwierdził, że rozwodzi się z żoną. "Wciąż jest czas, aby przejść przez pewne rzeczy i się przygotować, ale wszystko już się zaczęło. Zasadniczo jestem gotowy, aby już teraz wskoczyyć do bolidu. Moje osobiste osiągi nie osiągnęły jeszcze maksymalnego poziomu."

"Wszystkie błędy muszę wyeliminować. W ubiegłym roku czasem płaciłem za to punktami, ale jest i będzie więcej rozpędu niż wcześniej. Nie ma co do tego wątliwości."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu