Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg nie wyklucza powrotu do F1

Udostępnij na Facebook
14.01.2020 08:22, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 424

Niemiecki kierowca przyznał, że jeśli nadarzy się w przyszłości okazja by wrócić do F1, to pewnie z niej skorzysta.

Nico Hulkenberg pożegnał się ze stajnią Renault, gdzie na sezon 2020 zastąpił go Esteban Ocon. Tym samym Nico pożegnał się z całą F1. Jego rodak, Sebastian Vettel uważa, że jest to niesprawiedliwe, bo często gotówka zamiast umiejętności i doświadczenia jest czynnikiem decydującym.

"Miło jest słyszeć coś takiego" - powiedział Hulkenberg dodając, że pomimo tego, że szykuje mu się pierwszy od wielu lat sezon, w którym prawdopodobnie nie będzie się ścigał, to nie jest tak źle jak się spodziewał.

"W tej chwili nie jest to tak trudne jak się spodziewałem. Może po dziesięciu latach przerwa wcale nie jest taka zła, szczególnie po tak trudnym roku, jakim był 2019. Kto wie, co koniec końców będzie najlepsze..."

"W tej chwili jedyną pewną rzeczą jest to, że nie będę w samochodzie na pierwszy wyścig sezonu. Nie ma nic konkretnego na przyszłość, ale będziemy musieli zobaczyć jakie są szanse. Są rzeczy, na które niestety nie mam wpływu" - dodał.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu