Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Berger: Verstappen mówi głośno co myśli, Leclerc jest bardziej polityczny

Udostępnij na Facebook
15.01.2020 07:50, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 195

Gerhard Berger, były kierowca F1 jest zdania, że Verstappen i Leclerc jeszcze wyprzedzą Lewisa Hamiltona jako najlepszego kierowcę w stawce.

W kręgach F1 toczy się debata na temat tego, kto będzie lepszy - Verstappen czy Leclerc. Gerhard Berger zaznacza jednak, by nie zapominać o Lewisie Hamiltonie, który nadal pozostaje jednym z najlepszych kierowców w stawce.

"To będzie dla nich trudne" - powiedział były kierowca F1. "Hamilton jest nie tylko najlepszym kierowcą w stawce, ale jest na dobrej drodze, aby stać się najlepszym zawodnikiem w historii. Opierałem się porównywaniu go do Senny przez długi czas, ponieważ dobrze go znałem, ale mogę teraz z czystym sumieniem powiedzieć, że Hamilton jest pierwszym kierowcą, o którym mówiłbym jednym tchem."

Co do tego, kto ostatecznie zdetronizuje Hamiltona, Leclerc czy Verstappen, Berger nie ma pewności.

"Obaj są zasadniczo różni. Verstappen jest bardziej agresywny i nieprzewidywalny. Jest całkowicie apolityczny i mówi to co myśli, wystarczająco głośno, aby wszyscy to słyszeli. Prowadzi w ten sam sposób. Z drugiej strony Leclerc sprawia wrażenie spokojniejszego i bardziej bestroskiego zawodnika. Widzę też więcej kalkulacji i polityki. Jak powiedziałem, zupełnie inne podejście, ale na tym samym poziomie pod względem umiejętności."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu