Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kubica: Opony nie były przyczyną tak fatalnych wyników

Udostępnij na Facebook
15.01.2020 07:18, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 270

Robert Kubica nie obwinia opon Pirelli o słabe wyniki zarówno jego jak i Williamsa w sezonie 2019.

Bajkowy powrót do F1 nie udał się tak, jak oczekiwałby tego zarówno Robert jak i jego fani. Kubica zamykał stawkę ze względu na bardzo słaby bolid, jakim dysponował Williams, na domiar złego przegrywał ze swoim zespołowym partnerem niemalże na każdym kroku. To Kubica jednak zgarnął jeden jedyny punkt, jaki stajnia wywalczyła w całym sezonie 2019.

Jedną z przyczyn tak słabej formy opinia publiczna doszukuje się w oponach Pirelli. Polski kierowca nie chce jednak obwiniać dostawcy.

"Myślę, że jestem wystarczająco dobry, aby zrozumieć to, co powinienem zrobić z oponami. Mimo to, to nie kierowca decyduje, w którą stronę pójść i jak powinny działać opony, to wciąż praca zespołowa" - powiedział Robert. "Oczywiście, ostatecznie to kierowca prowadzi bolid, ale mamy dokładnie te same cele i dokładnie te same rzeczy w odniesieniu do opon. Widzę, że istnieją tanie preteksty do wytłumaczenia nieudanego sezonu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu