Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Smedley: Może być gorzej

Udostępnij na Facebook
15.01.2020 07:56, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 293

Rob Smedley obawia się, że Williams w tym roku może popisać się jeszcze gorszymi osiągami niż w zeszłym sezonie. To możliwe?

Williams ma za sobą najgorszy jak dotąd sezon w Formule 1. Najwolniejszy bolid w stawce i tylko jeden punkt na koncie ekipy. Rob Smedley, który pożegnał się ze stajnią kilka lat temu twierdzi, że nie ma żadnej gwarancji, że w nadchodzącym sezonie sytuacja się poprawi.

"Zawsze ktoś będzie mówił, że gorzej już być nie może" - powiedział. "Ale będąc tyle lat w F1 wiem, że w rzeczywistości może być jeszcze gorzej. W 2018 powiedzieliśmy, że gorzej być nie może, a jednak było. Tegoroczny sezon może być jeszcze gorszy. Każdy kto myśli, że Williams nagle może wrócić do pierwszej piątki mistrzostw bardzo się myli. To niemożliwe."

Smedley jest też zaniepokojony tym, że Williams będzie miał wielkie trudności z osiągnięciem zysków potrzebnych do poprawy w 2020 roku. Ekipa dysponuje niewielkim budżetem, a sporo sponsorów odeszło.

"Możesz być bardzo niezależny, ale potrzebujesz budżetu, aby to zrobić, Teraz, gdy jestem już poza teamem, mogę mieć nadzieję, ale kiedy byłem w zespole, nie chciałem po prostu mieć nadziei. To tragiczny przypadek" - powiedział.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu