Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2020-03-15
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Leclerc o Vettelu: Dużo się od niego nauczyłem

Udostępnij na Facebook
15.01.2020 15:14, autor: AgaKaźmierczak, wyświetleń: 301

Charles Leclerc ujawnia, co doświadczenie Sebastiana Vettela wniosło do Ferrari i jak mógł się od niego uczyć.

"Dużo się nauczyłem, naprawdę dużo" - powiedział Charles Leclerc na temat Sebastiana Vettela. "Chodzi mi o to, że jest niezwykle profesjonalny i bardzo dużo mówi o szczegółach. Poza tym Seb to naprawdę bardzo miły facet."

"Dobrze nam się razem pracowało. Oczywiście, mieliśmy swoje chwile na torze, w których uczyliśmy się razem i mam nadzieję, że to się nie powtórzy, jak w Brazylii. Ale koniec końców wydaje mi się, że jesteśmy wystarczająco dojrzali, aby pracować razem i starać się rozwijać w ten właściwy sposób."

"Wiele się nauczyłem o sposobie w jaki współpracuje z zespołem i inżynierami. Wciąż wiele nauki przede mną. Zdałem sobie sprawę z tego, że rzeczy, które moim zdaniem nie byłyby pomocne inżynierom, tak naprawdę są ważne. Czasem po prostu siedzę i słucham tego co ma do powiedzenia o sesji. Jest po prostu bardzo interesujący."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2020-01-15 22:24:30
skąd jest to foto? jaki wyścig? jaka sytuacja? cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2020 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu